• Свеж
Младата Индексирање Мат Домаќинство Splice Спалната соба на Детето Игра Плус Дебела Задржи Топло Водоотпорен Цврсто Stitched GUORRUI (Боја : D: D, Големина : 6pcs)

Младата Индексирање Мат Домаќинство Splice Спалната соба на Детето Игра Плус Дебела Задржи Топло Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 2570.40

Од стока

▲Материјал : Еколошки ЈП материјал,без мирис. ▲Карактеристики : цврсто stitched, меки и удобни, кожни-пријателски, не се лизга, топло, не-стап тело, која одговара на земјата, не е лесно да слајд. ▲Користи : родител-дете, јога, фитнес, игри, одмор, бебе, да падне за одбрана, безбедност, заштита не може да биде одложен. ▲Големина : (должина х ширина) 60x60cm; дебелина : 2.5 cm; едно парче област : 0.36m2. ▲100% Задоволство : По приемот на производот, за било која причина, постои проблем со производот или не сте задоволни, ние нудиме целосна наплата или замена.И Ние обезбедуваме 24-час по-продажбата на услугата.GUORRUIThe компанија е основана во 2008 Founded со аспирација да облагородување затворен и отворен простор со примена на различни вкус и допир, GUORRUI.Достапни години на експертиза во рамките на домот décor индустрија најдобро да се служи со висок квалитет аспирација.▲Име на производ : Бебе Мат▲стил : модерна едноставност▲Процес : Машина за ткаење▲употреба сцена : градинка, фитнес, јога соба, танц соба, студентски дом, други▲Дневна нега : лесно за чистење, валкан и чисти, површината водоотпорен, дамка-отпорни, млеко дамка, урина, не е лесно да се инфилтрираат▲Опис на Производот : 1 : спојување дизајн, лесно за чување на подот мат, не заземаат многу простор во family2 : се Задржи топло во ладно, ефективно го блокира земјата на влага од освојувањето на телото▲ве Молиме купување на квантитет според вистинските потреби пред да ги купите; ако имате било какви прашања, ве молиме испратете го вашето барање по e-mail, ние ќе ве контактираме преку е-маил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне