• Свеж
Најлон Перење Кеси - Бело - 10 Парчиња

Најлон Перење Кеси - Бело - 10 Парчиња

Buyers rating:
DEN 1328.40

Од стока

Најлон Перење Кеси - Бело - 10 Pack Made на 210 denier најлон.Заклучување drawstring затворање.Машина перат.Направен да outlast сите други вреќи и во индустријата.Доаѓа со 10 перење кеси.Совршен за вашите клиенти за транспорт laundry Size : 30" Ширина x 40" Висина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне