• Свеж
Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

Buyers rating:
DEN 583.92

Од стока

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Боја на Филтер е за Go2 Филтер Систем.Оваа Go2 Дипломирал Филтер носи повеќе возбуда да ја фотографијата!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне