• Свеж
adidas Мажите Крајната Класичен Голф Панталона (2019 Модел)

adidas Мажите Крајната Класичен Голф Панталона (2019 Модел)

Buyers rating:
DEN 1069.44

Од стока

Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Редовно одговара штрајкови удобно рамнотежа помеѓу лабава и сит.Еластичен материјал.Предниот и задниот џеб; Појас циклуси.Силиконски gripper лента во внатрешноста на половината; Влага-wicking ткаенина со водоотпорен заврши; UPF 50+ UV заштита. 55% Најлон/34% Полиестер/11% Elastane.Овие men ' s golf панталони се изградени за движење и флексибилност.Направени од влага-wicking ткаенина, тие функција се водат корселе за целосен опсег на движење како што чиста вашата песна.Силиконски gripper лента на внатрешниот половината помага да се задржи вашата кошула скриена во за чист изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Колумбија Mens Херој Снег Жадувам
  • Свеж
Се проценува:

Колумбија Mens Херој Снег Жадувам

Овој заштитен технологија обезбедува одлични водоотпорен заштита, чување на мајката природа елементи �

DEN 1785.84
Helly-Хансен на Жените Мов Панталона
  • Свеж
Се проценува:

Helly-Хансен на Жените Мов Панталона

Увезени.Helox+ технологија.СТП ткаенина изградба.Целосно правец и водоотпорен.Заварени шевовите.Elasticated по

DEN 960.00