• Свеж
1950 Topps Слобода Војна Заврши Господар Сет (Картичка) ВФ/EX

1950 Topps Слобода Војна Заврши Господар Сет (Картичка) ВФ/EX

Buyers rating:
DEN 1802.40

Од стока

Сликите прикажани се вистинските скенира на картички ќе се прима.Картички се вклучени во овој сет ќе се продава за ако се купи одделно.Некои клучни играчи вклучени се : и.Оваа 1950 Topps Слобода Војна Заврши Господар Сет содржи 203 картички, кои се во просек Многу Добро/Одлично 4 состојба. 100% Задоволство Гаранција за сите купувања.За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне