• Свеж
TTNDstore 100Pcs Hummer Clasps За DIY Модна Ѓердани Нараквици DIY Мода Накит Наоди

TTNDstore 100Pcs Hummer Clasps За DIY Модна Ѓердани Нараквици DIY Мода Накит Наоди

Buyers rating:
DEN 612.00

Од стока

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Може да се користи за занаетчиски DIY проекти, домашни декорации, занаети, деца изработката, накит одлуки како што се прави обетки, ѓердани, anklet, закачам, нараквица, keychain, џемпер синџир, или мобилен телефон декорација.Тоа е едноставен и разбраното, но згодна и елегантен.Оваа убава дизајн може да се забележи вашиот изглед, фатете сите очи во толпата.Се вклопи во Европската змија синџир шарм белегзија или ѓердан е дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени занаетчиски.Идеален дизајн е одлична за вашиот личен разубавувањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне