• Свеж
Aovie 5 Парчиња Накит Кутија Круг Прстен Кутија Картон Прстени Организатор на Екранот за Чување за Жени

Aovie 5 Парчиња Накит Кутија Круг Прстен Кутија Картон Прстени Организатор на Екранот за Чување за Жени

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

❀ Накит кутија е прилично издржливи и долготрајни. ❀ Таа е идеална за патување накит кутија за краткорочни патување. ❀ Погоден за чување на екранот прстени или парчиња накит за својата погодност. ❀ Едноставен и компактен дизајн со елегантен изглед и може да се користи за складирање колектив. ❀ Елегантен дизајн,практичен и модерен,, оваа мала накит кутија е внимателен подарок за вашите жени.Боја : Како што е прикажано.Големина : 5.4 см во дијаметар.Материјал : Хартија.Тежина : Околу. 80g.Пакет вклучувајќи : 5 x Накит Boxs(Сите додатоци на сликата не се вклучени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне