• Свеж
Птици На Жица Матрицата - DIY Airbrush Занаети Најдобри Винил Големи Stencils за Сликарство на Дрво, Платно, Ѕид, итн.-XS (8 x 6)| Брилијантен Сина Боја Материјал

Птици На Жица Матрицата - DIY Airbrush Занаети Најдобри Винил Големи Stencils за Сликарство на Дрво, Платно,

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

Двете материјали за обновливи иако подебел материјал има еден многу подолг животен век. ✔️Направени на Локално ниво : Сите наши дизајни се создадени од страна на локалните уметник, & секоја матрицата е наменска во нашата Денвер, Колорадо бутик.Ние апсолутно љубов играат улога во клиент проекти & гледаат слики на она што ќе се создаде!. ✔️Лесен за Користење : Овие stencils може да се користи од страна на деца и возрасни слично.Проѕирен Сина Стандарден Материјал Матрицата : Ова е сино види-преку материјал кој ужива индустрија-стандардна дебелина, совршен за повеќе намени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне