• Свеж
Кат Бања Складирање Возен Кабинет Носителот Организатор Бања Тоалет W/ 2x Кошница

Кат Бања Складирање Возен Кабинет Носителот Организатор Бања Тоалет W/ 2x Кошница

Buyers rating:
DEN 5913.12

Од стока

Карактеристики : Направен од стабилна МДФ одбор, површината е ламинат ПВЦ, водоотпорен, еколошки и издржливи.Пространа простор за складирање може да се сместат различни бања производи.Еден вграден во полицата може да се одржи две мали кошеви и две фиоки.Може да се стави накит, прстени или накит во врвот фиока пред земање на бања за да се спречи добивање влажни.Ролери со кочница е лесно да се движат на други места.Лесно за чистење, само исплакнете со вода.Елегантен и едноставен стил, многу погодна за семејство бања декорација и да се зачува простор.Многу лесен за употреба, без инсталација потребни, погоден за чување на мали бања додатоци.Спецификација : .Име на производ : бања кабинет Боја : Бела Материјал : МДФ ПВЦ Производ големина : 70x50x16cm/27.6x19.7x6.3во Мали дрвени фиока 16x13.5cm/6.3x5.3во Големи дрвени пумпа 30.5x13.5cm/12x5.3во Пакување големина : 82x62x25cm/32.4x24.5x9.8in Тежина : 9kg/19.8 lb Фиока : 2 фиоки Кошница : 2. Пакет Содржина : 1x кабинет 2x кошница.Бренд Од IM АМЕЛИЈА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне