• Свеж
Емајлот Перење Кошница Расклопна Складирање бин со Рачки за да го Пореметат,Детска Соба,Играчка за Складирање

Емајлот Перење Кошница Расклопна Складирање бин со Рачки за да го Пореметат,Детска Соба,Играчка за Складирање

Buyers rating:
DEN 2260.80

Од стока

5 cm Материјал:300 D оксфорд ткаенина Печатени област : Нема печатење на дното Перење забавува го прави животот подобар Што можете складирање со нашите Перење Кошница? 1.Складирање валкана облека, крпи, чорапи, долна облека 2. 【Мултифункционален】- Димензии на перење кошеви се 19.Можете исто така да ни ги испратите фотографиите можете интерес да се направи вашиот уникатен валкана облека кошница.Ако извршувате во кое и да било прашање со облека попречи или служба за било која причина, ве молиме слободно да се добие контакт со нас преку . 【100% Задоволство Гаранција】- Имаме за цел да обезбеди клиенти на најдобар шопинг искуство.Големина:19. 【Премиум Материјалот】- облека попречи е направен од 300 D оксфорд ткаенина, тоа е лесен и издржливи, што го прави лесно да се носи нагоре и надолу по скалите.Складирање на празни bottels или лименки што recyling кантите 4.Голем капацитет за дизајн, погоден за универзитетот,спални, станови, апартмани, семејства, може да се користи за спалната соба на облека продавница да се мијат, за детската соба на продавница за детски играчки, за перење да се вчита чисти или нечисти алишта, маици, панталони, фустани, крпи, washcloths, постелнина, листови, tablecloths играчки.Не користите за миење и машина за перење на алишта за отпадоци, слој може да бидат уништени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне