• Свеж
Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Pro/12, LAMEEKU iPhone 12 Случај Паричникот Картичката во Држачот со Crossbody Рака Quilted СТП Кожна Чанта Случај Наменета за iPhone 12/12 Про 6.1 Цр?

Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Pro/12, LAMEEKU iPhone 12 Случај Паричникот Картичката во Држачот

Buyers rating:
DEN 671.76

Од стока

✨Уникатен дизајн за i Phone 12/12 Про(2020 Порака), 6.1"дијагонала големина на екран. ✨4 посебна картичка слотови и патент промена чанта добие сè што сите во едно. ✨Монтажни Crossbody се подигне усна заштита на екран & камери. ✨Слободни Замена или Рефундирање во рок од 180 дена за било какви услови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне