• Свеж
Shanrya Накит Кутија, Мека Собираат Фирма Здрав Прстен Кутија Организатор Декорација за Слободен Собир за Денот на Мајката за Божиќ Партија

Shanrya Накит Кутија, Мека Собираат Фирма Здрав Прстен Кутија Организатор Декорација за Слободен Собир за Денот

Buyers rating:
DEN 196.56

Од стока

Се користат За складирање на Прстени И Обетки : Може да се приспособат на прстени и обетки на различни форми, совршен за safekeeping и организирање на вашиот омилен накит.Мала тежина и компактни, совршен за различни прилика.Декорација И Складирање Кутија : Може да се користи како елегантна декорација или како складирање кутија за накит, убава и практична.Мала тежина и компактни, совршен за различни прилика.Функција : 1. Одличен Материјал : Со мека собираат внатре за да се заштитат вашиот накит од гребнатини, стабилна структура, цврста и трајни производи за употреба. Декорација И Складирање Кутија : Може да се користи како елегантна декорација или како складирање кутија за накит, убава и практична. Исклучителен Изглед : Ѕвезда во облик на кутија за накит, светли бои, целокупната изгледа таписерии и симпатична. 32-милиметри / 1. Се користат За складирање на Прстени И Обетки : Може да се приспособат на прстени и обетки на различни форми, совршен за safekeeping и организирање на вашиот омилен накит.

Карактеристиките

Item Type:
Jewelry Box
Material:
Flocking
Color:
Red
Product Size:
Length:
Approx. 55mm / 2.2in
Width:
Approx. 32mm / 1.3in
Height:
Approx. 55mm / 2.2in
Purpose:
Can store rings and earrings of different shapes
Package List:
1 x Jewelry Box :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Вака можеби ќе ви се допадне