• Свеж
N/P Спортски Шише за Вода со Капка - Боја Скица Ајкула Бранови Нерѓосувачки Челик Литар Колба Двоен Ѕид Пот-Доказ Изолирани Шише Совршен за Качување, Пикник

N/P Спортски Шише за Вода со Капка - Боја Скица Ајкула Бранови Нерѓосувачки Челик Литар Колба Двоен Ѕид Пот-Доказ

Buyers rating:
DEN 1533.60

Од стока

Со цел да се постигнат најдобри топлина и ладно чување ефект на првенство, се препорачува да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling.Квалитетот на Нашиот тим е посветен на обезбедување на клиенти со најквалитетни производи и повеќето задоволително услуги на клиентите.Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама. Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли пијалоци остане цевки за топла. Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација.Топло Совети 1. Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана за да се избегне отпорност на купот. Пластични шише капаче без BPA е опремен со вграден-во издувен вентил, кој може да се спречи гас или течност од јавните кога шише капаче е отворена за да се осигура безбедноста. ❤ Лесни & Преносни : Овој спорт шише може да се покаже вашите желби и личност, а има хуманизирано се справи со дизајн, кој е лесно да се носат. ❤ Голем Капацитет : вода шише големина 10.❤ Премија од не ' Рѓосувачки Челик : Овој спорт шише за вода се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, пренослив и перат, BPA free, безбедно и безопасно.Шише капаче е дизајниран со прошири справи и лесно може да се крена со два прста. ❤ Удобен Дизајн : Овој спорт шише за вода нови слама капа со широк ротирачки се справи.Тоа е многу погодна за отворен спорт, фитнес , кампување, пешачење, качување, пикник, патување, и др.2 cm) , Голем капацитет може да биде вчитан во повеќето 600ml вода.2 cm), натоварена во повеќето 600ml вода. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат што е можно поскоро да се спречи внатрешниот резервоарот од нивно расипување.Високо-квалитетни Материјали 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92