• Свеж
JEEDA Унисекс Бејзбол Капа Памук за Мажи Жени Изми Прилагодливи Спортски Капи Отворено Спорт Шапка CAP2

JEEDA Унисекс Бејзбол Капа Памук за Мажи Жени Изми Прилагодливи Спортски Капи Отворено Спорт Шапка CAP2

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

ПРИЛАГОДЛИВИ МЕТАЛ ТОКА : голема мера погодно да се прилагоди на големината на бејзбол капа за да се вклопи во вашата глава.Направени со 100% памук за да се обезбеди лесен, издржливи и удобно.Неструктурирани флопи и twill низок профил дизајн за секојдневен изглед.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Заштита на вашата кожа, очи и коса од штетните UV зраците со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.Верувам во нашите материјали и производи.Соодветноста во Различни Сценарија : Одличен избор за редовна секојдневна употреба и активности на отворено особено како буш пешачење, риболов, водење, hitch-крстоносните патување, бејзбол, велосипедизам, голф, тенис.8" Чист Памук Дизајн Апсорбира Пот Брзо Ние користете чиста памучен материјал ќе ја апсорбираат потта и сува веднаш.Во споредба со другите капи, топлина дисипација функција е помоќен. 6 Панел Дизајн Употреба на погодни метал затворање да одговара на бејзбол капа на главата и да се обезбеди максимална удобност .Шефот на турнеја : 22.Гроздобер и класичната изми стил никогаш не смее да биде надвор од стил.Детали Стоп за да се ризикува здравјето и безбедноста со одење на отворено без соодветна заштита од сонце.Ние сме посветени на производство на високо-квалитетни деца и возрасни капи.На уникатен и прилагодливи дизајн, исто така, прави капи погодна за двете мажи&жени.Ќе го сакам и обложување спортски, оваа обвивка спречува капе пот на вашата облека.На Унисекс Дизајн Го Прави Тоа Соодветно Совршен За Мажите И Жените.ДИЗАЈН Едноставен, но елегантен дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне