• Свеж
MGWYE Пурпурна Изолирани Ручек Кутија - Three-layer Преносни Heatable Електрично Изолирани Ручек Кутија, од не ' Рѓосувачки Челик Лагер Дизајн

MGWYE Пурпурна Изолирани Ручек Кутија - Three-layer Преносни Heatable Електрично Изолирани Ручек Кутија, од

Buyers rating:
DEN 2323.20

Од стока

Димензии : 24x17 cm.Бруто тежина : 1.5 килограми.Храна-одделение материјали : исклучителна надворешната школка е направен од храна, пластика, кои се еколошки и не-токсични.На високо-квалитетни нерѓосувачки челик лагер е не-токсични, оган-отпорна на висока температура, и може директно да контакт со храната.Материјал : Безбеден и еколошки.Опис на производот : Моќност : 250 WVoltage : 110-240 VNumber на кат : 3 floors Net тежина : 1.3 kg Liner материјал : не ' рѓосувачки steel Total производ капацитет : 1.9 LBento кутија големина : 17 * 24cm Description : Додадете право количина на вода на база со cup Place на лагер со храна на база и да ги покрие it Any повратни информации од вас ќе биде многу ценета.Ако сте satisfie Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне