• Свеж
inSowni 16pcs Snap Алигатор Коса Клипови Еднорог Barrette за Бебе Девојки Години

inSowni 16pcs Snap Алигатор Коса Клипови Еднорог Barrette за Бебе Девојки Години

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Предвремени затворање.Материјал : Sequin+nowens+grosgrain лента+chiffon+ ' рѓосувачки челик.Со висок квалитет на материјалите, овие коса barrettes погледнете повеќе убави, модерни и исклучителна.Удобно за деца девојка да се носат.Боја : Избрани бои, како фото show (бела, боја на слонова коска, розова, сребро, злато, топла розова, зелена, сина, виолетова).Различни бои нудат различни можности за вашиот мало девојче.Големина и Тежина : Snap клип должина : околу 5cm/2 инчи, тежина : околу 3g/pc), лесно се вклопуваат за доенчиња, години, деца, деца, девојчињата да носат.Дизајн : Мода и симпатична еднорог, fox, пеперутка, лебед, цвет, ѕвезда, срцето дизајн.Тие сигурно ќе го направите вашиот девојки симпатична и око-фаќање.Добро направен snap коса клипови остане стави во бебиња' косата цврсто, не се лизга.Прилики : Pigtail клипови се совршени за бебиња да се носат во многу наврати.Идеален подарок за семејство, пријатели, роднини.Она што ќе добиете : 16pcs (секој клип има еден пар) коса клипови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне