• Свеж
Hansgrohe KS04355-27466BN-2 Raindance E 150 Воздух 1-Џет Showerhead 2.5 Gpm Комплет со PBV Трим, & Груб Во Бранеа Никел

Hansgrohe KS04355-27466BN-2 Raindance E 150 Воздух 1-Џет Showerhead 2.5 Gpm Комплет со PBV Трим, & Груб Во

Buyers rating:
DEN 1874.40

Од стока

Комплет вклучува showerhead, притисок рамнотежа трим, груб во вентил, и 6-во туш рака со прирабница.Showerhead карактеристики 90 no-ги спреј канали и 2,5 gpm.Дожд Воздухот спреј режим.Трим карактеристики температура и on/off контрола за 1 штекер.i Box груба карактеристики прилагодливи инсталација прирабница и вклучува 3/4-во приклучокот.Hansgrohe ви помага да се трансформира во вашата бања во рај на благосостојба; за започнување на почетокот на денот и релаксирачка крај на тоа.Нашите Врнежи нежно douse во вода, се прекрасно освежување, и да се даде invigorating масажа на телото.Пребарувате низ нашата палета на туш производи, вклучувајќи ги и надземни Тушеви, handshowers, и туш системи.Нека си биде разгалено, со до девет различни џет видови, безброј туш големини и наградуваниот дизајни.Ние ќе уживаат уживање луѓе како вас ширум светот со широк спектар на убава производи.Најдете вашата бања стил, потоа ќе уживате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Делта RP43214 Showerhead, Хром
  • Свеж
Се проценува:

Делта RP43214 Showerhead, Хром

2.0 gpm, 7.6 L / min.Вода Ефикасен Производ состанок CALGreen стандарди.Хром.Земја на Потекло : Кина.Опис на производ

DEN 343.92