• Свеж
PH26 Samsung Галакси S7 Работ Shockproof Силикони Браник Случај Црна

PH26 Samsung Галакси S7 Работ Shockproof Силикони Браник Случај Црна

Buyers rating:
DEN 525.84

Од стока

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Samsung Галакси S7 Работ од капки.Дизајниран во меки силиконски.Робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Се прилагодени на вашиот Samsung Галакси S7 Edge : cut-го испис се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorman 45620 Гума Браник
  • Свеж
Се проценува:

Dorman 45620 Гума Браник

Пакет Димензии : 3.048 L x 1.016 H x 10.16 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.022 фунти.Автомобилската Тело Сврзувачки Еле�

DEN 1130.40