• Свеж
Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Крпа Потоплите, Електрични Крпа Сушење Рек Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Hardwired и Приклучок во Нерѓосувачки Челик, Е?

Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Крпа Потоплите, Електрични Крпа Сушење Рек Ѕид Монтирани Крпа

Buyers rating:
DEN 1483.20

Од стока

5 x 31 инчен, одговара за ширина големина на пешкир е околу 20 инчи.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и загрева.Димензија : 4.Според собна температура од вашиот почетен,.2 Lbs Rated влез : 150 WPacking list Towel Rail User Manual I посакуваме прекрасно шопинг искуство!.Според собна температура, оптимална температура ќе биде малку различен.за затоплување НЕ сушење, Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.Заштеда на енергија : Тоа троши 1000 w во 25 часа.ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и heated SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА RACKLeading мода, мулти-purpose Dry облека здравје care MULTIFUNCTIONAL КРПА RACKThick материјал, силни и издржливи, од страна на hanging Towels, облека, итн.Тоа е безбедно да се биде уклучен цело време ако сакате да се добие топла крпа после туширање во секое време.Ниска Потрошувачка на Енергија : крпа потопло со вклучување/исклучување на уредот се напојува со стандардни електрични штекер, 10 мин да се загрее, и температура ќе биде стабилна во 104-122℉ по 30 мин.Материјал & Процес : Нерѓосувачки челик / масло протри бронза заврши.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Lonffery Крпа Решетката и Крпа Прстен
  • Свеж
Се проценува:

Lonffery Крпа Решетката и Крпа Прстен

Крпа Прстен : Полиран и Хром финиш, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.И то

DEN 647.76