• Свеж
Светли Бели Насмевки Белење на Заби Рефил Кит за Домашна Употреба, се Побели Систем 3 X 5cc/ml Шприцеви Carbamide Пероксид 22% Гел

Светли Бели Насмевки Белење на Заби Рефил Кит за Домашна Употреба, се Побели Систем 3 X 5cc/ml Шприцеви Carbamide

Buyers rating:
DEN 478.80

Од стока

Светли Бели Насмевки Стоматолошки Белење на Гел Шприцеви во 22% Carbamide Насмевка на сила, исто професионални формула која стоматолози препише на своите клиенти.Вклучува 3 Белење на Гел 22% Шприцеви 5ml секој.Произведени во Dentech Лабораторија во САД, се испраќаат директно од лабораторијата.Ги отстранува години во вредност од дамките за бела насмевка во само неколку третмани.Исто стоматолошки-одделение формула се користи од страна на илјадници стоматолози и орална грижа професионалци низ САД, Канада и Европа.Далеку поефикасна од другите белење на опции како ниска сила паста за заби или бели ленти.Заби Белење на Гел полни и свежи секој ден.Ве молиме имајте на ум ова е за гел само.Ве молиме погледнете го нашиот други аукции ако ви требаат коцки, или едноставно порака нас пред да нарачате.Професионална одделение белење на гел ефикасно whitens заби.Се препорачува користење наведено во упатството им овозможува на оние со чувствителни заби за да го користите третман за помалку време додека сеуште ефикасно белење на вашите заби, прекрасни резултати.Со цел да се вклопи околу вашиот распоред, можете да го користите овој третман е потребно да се избелуваат забите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне