• Свеж
LoveinDIY 4Pcs DIY Ткаење Алатка Дрво Игли, Дрво Рака Loom Стап Дрвени Шатл Tapestry Ткаење Поврзана Handcrafts Алатка Зашилени Игли за Плетење

LoveinDIY 4Pcs DIY Ткаење Алатка Дрво Игли, Дрво Рака Loom Стап Дрвени Шатл Tapestry Ткаење Поврзана Handcrafts

Buyers rating:
DEN 201.36

Од стока

Направен од природно дрво, добро изшкуркан и безбедно мазна работ, лесно за рака држи.Одличен додаток за ткаење /плетење ракотворби,одговараат за правење џемпер ,шамија,ѕид виси занаети итн.Професионален дизајн за ликвидација ,плетење и ткаење.Тие може да бидат големи подароци за плетење љубовници.Совршен за родител-дете активности,DIY наставата,и како младите можат да научат вистински tapestry ткаење,да се развие деца прирачник способност и интерес во занаетчиството.Опис : - Изработени од природни дрво, добро изшкуркан и безбедно мазна работ, лесно за рака држи. - Професионален дизајн за ликвидација ,плетење и ткаење - Одличен додаток за ткаење /плетење ракотворби,одговараат за правење џемпер ,шамија,ѕид виси занаети итн. - Совршени за родител-дете активности,DIY наставата,и како младите можат да научат вистински tapestry ткаење,да се развие деца прирачник способност и интерес во занаетчиството. - Тие може да бидат големи подароци за плетење љубовници.Спецификација : - материјал : природни букови дрва - боја : природна дрво color Package Вклучува : 4 парчиња ткаење бродови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне