• Свеж
КАСКАДЕР Градите Планината со J Кука за GoPro и Други Акција Камери

КАСКАДЕР Градите Планината со J Кука за GoPro и Други Акција Камери

Buyers rating:
DEN 839.76

Од стока

Овој производ е топлина запечатени во јасно пластика.Поддржани од страна на една година гаранција.Компатибилен со Go Pro HERO10, HERO9, HERO8, HERO7 Max, сите други Go Pro камери.пет Црна 4 KCompatible со Rylo Акција Camera Compatible со SJCam SJ8 Воздухот, SJ8 Про, SJ7 Ѕвезда, SJ6 , SJ6 Легенда, M20, M, SJ5000 X Елита, SJ5000, SJ4000 Compatible со Veho Muvi К-Серија К-2 Про 4k, Muvi К-Серија К-2, Muvi К-Серија К-1 Compatible со Yi Технологија 4 K+, 4 K, Discovery, Yi, Yi Акција Камера, Yi Лајт, Yi 360 And многу повеќе.Водоотпорен : Номинална за и солена вода употреба.Произведени во нашата Калифорнија фабрика и поткрепени со НАС услуга на клиентите и една година гаранција.КАСКАДЕР Градите Планината со J Кука обезбедува висока стабилност и удобност за вашиот Go Pro или друга акција камера.Минимална пакување : Спакувани за да се намали превозот на трошоците и влијанието врз животната средина.Контактирајте со нас ако вашиот модел не е на листата.J Кука може да се монтира наопаку за ниво на камерата, додека навален нанапред.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92