• Свеж
JDM Висока Јачина MAZDASPEED Црвено Забавува Рака Предниот или Задниот Браник Кука за Влечење

JDM Висока Јачина MAZDASPEED Црвено Забавува Рака Предниот или Задниот Браник Кука за Влечење

Buyers rating:
DEN 240.00

Од стока

ГОЛЕМИНА : Прибл. 11" x 2" (276mm x 50mm).Дијаметар на Инсталација Дупка : 15mm.Направени од Издржлив Најлон Рака & Метал Заградата.Товарот : Околу 2 тони (До 5,000 КГ Влечење).Идеален за Влечење на Возилото при мали Брзини на Патеката Ден (Наменети за песна со користење Само!). 100% СОСЕМА НОВ И НЕ СЕ КОРИСТИ.ДОВЕРЛИВИ САД ПРОДАВАЧОТ, БРОД ОД САД (CA).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне