• Свеж
PSI BMW 3 Series 2-Врата Купе AC Стил на Покривот Спојлер - Титаниум Сива Металик - A36

PSI BMW 3 Series 2-Врата Купе AC Стил на Покривот Спојлер - Титаниум Сива Металик - A36

Buyers rating:
DEN 3576.00

Од стока

AC стил - Custom-обоен за да одговара на вашето возило боја (ве молиме бидете сигурни да се провери боја код на вашиот автомобил пред купување).Направен од висок квалитет на удар моделирани ABS пластика - Загарантирана да се вклопи вашето возило.Вклучува 3 M автомобилската одделение двострано лента - Без дупчење, bolting, или каква било измена потребно. 14 -дневниот гаранција за парите назад нема дупчење, bolting, или каква било измена потребно.Професионалната инсталација се препорачува бидејќи тоа не доаѓа со инсталацијата на настава. *Оваа спојлер е произведени и дистрибуирани од страна на трети лица резервни компанијата, а не од AC Schnitzer Автомобилот Technik, сопствениците на регистрирани трговски марки на AC Schnitzer. **Ве молиме имајте во предвид дека поради природата на постарите сина, црвена, жолта и бела бои, може да биде една минута шанса која нашите сопствени-насликани спојлер може да изгледа малку посветла и новак од вашиот автомобил.Ако мала можност не е прифатлива за вас, ние силно препорачуваме да купите нашата unpainted спојлер и да ја однесете до вашиот локален тело продавница за да се обезбеди 100% боја натпревар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне