• Свеж
Нобеловата Ombre Коса Русокоса Човечка Коса, Перики За Жените Директно 4T613 Бразилецот Богородица Коса 613 Чипка Пред Перика Проѕирна Чипка Перики Пред Извлечен 26 Инчи

Нобеловата Ombre Коса Русокоса Човечка Коса, Перики За Жените Директно 4T613 Бразилецот Богородица Коса 613

Buyers rating:
DEN 7440.00

Од стока

1.Капа Големина : На чипка пред перики и целосна чипка перики капа големина 22.25 инчен(среден ззп ).#4color корен 1 инч во полна глава. 2.Чипка Боја : На #4/613 русокоса човечка коса, перики чипка беше проѕирна чипка.Човечката коса перика со прилагодливи ремени и чешли лесно да се носат. 3. Коса, Перики за Квалитет : без пролевање,не tangles,не lices,Може да се Исправи,Завиткан, Белена и Стилизирана како свој коса. 4.Човечката коса перика материјал : 100% бразилецот човечка коса.Текстура : прав .Густина : 130%. 5. Време на испорака : Бесплатна испорака страна на курирската служба DHL Express превозот.Во САД само треба 2-5 работни дена.Човечката Коса Перика 100% Човечка Коса ,на #4color во еден инч.Медиум Капа Големина : 22.25-22.5 Инчен Главата Турнеја.Пред Извлечен Косата со Бебе Коса околу.Ако се мијат и длабока состојба на природна коса перика еднаш неделно, оваа човечка коса перика ќе се користи за 1 години.Во САД само 2-3 дневна од fedex.Човечката Коса Перика 100% Човечка Коса ,на #4color во еден инч.Медиум Капа Големина : 22.25-22.5 Инчен Главата Обемот Пред Извлечен Косата со Бебе Коса околу Ако се мијат и длабока состојба на природна коса перика еднаш неделно, оваа човечка коса перика ќе се користи за 1 години во САД само 2-3 дневна од fedex.Насоки : . 1. Се мијат и длабока состојба на косата редовно. 2. Detangle коса нежно со раце пред миењето.Не бришење или промена на косата. 3. Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста. 4. Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Стави argan масло да се меки на косата по миење. 5. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Не четка. 6. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.Работат на вашиот пат до коренот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне