• Свеж
Хеликоптер Ѕид Decal Удрил 3D Воена Графички Ѕид Налепница Уметност Mural Постер Детска Соба Оркестарот Подарок UP278 (70W x 46H инчи)

Хеликоптер Ѕид Decal Удрил 3D Воена Графички Ѕид Налепница Уметност Mural Постер Детска Соба Оркестарот Подарок

Buyers rating:
DEN 1798.80

Од стока

Направени со висок квалитет мат винил & Еко пријателски мастила.Многу големини на располагање - дизајн на сликата е за илустрација цел само, ве молиме обратете се до вистинската големина варијации.Лесно Да се Примени - се Однесува на било каква мазна површина.Лесно да се отстрани и без да остават штета или остатоци на површината.Направен во САД. ★ Нашите самолепливи decals се лесен и достапен начин да ги красат секоја соба.Можете да додадете специјални допир на било каква мазна површина како што се ѕидови, врати, прозорци, dressers, кревет рамки и огледала, и повеќе. ★ Decals се целосно пренослив и нема да го остави зад себе леплива остатоци или оштетување на бојата под.Специјални лепило ви овозможува да се отстрани decal со никаков проблем, па не се грижи за оштетување на вашиот ѕидовите! ★ Овој висок квалитет мат винил прави decals изгледа како тие се рачно насликани на ѕид! ✔ Ве молиме Имајте во предвид : ① ново насликани површината не е препорачливо да го користите ѕид налепница се додека не е целосно сува, по 4-6 недели. ② Сликата на сликата е за илустрација цел само, ве молиме обратете се до вистинската големина варијации. ③ Вистинската боја може да се разликува малку поради индивидуални следи поставување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне