• Свеж
Пакет - 4 предмети: Пистата Бранови Голема Перика од Gabor, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел - Боја: GL14-22SS

Пакет - 4 предмети: Пистата Бранови Голема Перика од Gabor, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Синтетички

Buyers rating:
DEN 6528.00

Од стока

Ве молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.Сомот наредени продолжен тилот.75 оз Приближната Должина : Пред : 14.Сомот наредени уво табови.ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Сомот наредени продолжен тилот.Сомот наредени уво табови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне