• Свеж
Лицето Маска Бара Знак, (3 Парчиња) Социјално Дистанцирање Знак, Винил Decal Налепници, Социјално Дистанцирање Кат Decals, Лицето Маска Знак за Бизнис, Маска Потребни Знак

Лицето Маска Бара Знак, (3 Парчиња) Социјално Дистанцирање Знак, Винил Decal Налепници, Социјално Дистанцирање

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Лесно е да се разбере - Комплимент вашиот простор со овие топли и вибрира социјално дистанцирање знаци.Covid знаци - 3 Еез висок квалитет водоотпорна Винил налепници.Место на речиси секоја површина.Лични или комерцијални се Осигура безбедноста на корисниците, гости, посетители, вработени и повеќе.Се вклопуваат во различни простори, - Ресторани, училишта & училници, трговски центри, хотели, храна суд и др.Лесно отстранување - Остава површината се чисти.Како надополнување на вашиот простор со нашите топли дизајн кој е лесно да се разбере, за да се обезбеди здравје и безбедност меѓу клиентите, гости, вработени, посетители и повеќе.Ние нудиме висок квалитет водоотпорна Винил налепници.Место на речиси било која површина, вклучувајќи прозорци, врати, подови или ѕидови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне