• Свеж
Siebzeh Ананас Мрачно Црно Бела Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Ананас Мрачно Црно Бела Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се

Buyers rating:
DEN 1271.76

Од стока

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.6 см дебелина, Со голема мека заврши. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне