• Свеж
Празник Plaid Куче Bandanas 3 Pack, ноќта на Вештерките денот на Благодарноста Божиќ Шамија во Собата за Кучиња

Празник Plaid Куче Bandanas 3 Pack, ноќта на Вештерките денот на Благодарноста Божиќ Шамија во Собата за Кучиња

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Доаѓа со сет на 3 празник куче bandana,вклучува ноќта на вештерките,денот на благодарноста и божиќ.Три различни шема печатени во црвен/портокал/зелен бивол plaid куче bandana,уникатен и симпатична.Најголемата страна на bandana е 24",обично се соодветни за средни и повеќето големи кучиња.Мека и издржливи памучен материјал,удобно.Одличен подарок за куче сопственик,1 сет покриваат целата сезона.Совршен за сопствениците кои сакаат да се облекуваат своите убави кучиња на hoilday сезона.Оваа симпатична куче neckerchief ќе биде хит на партијата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Куче Роденден Момче Bandana
  • Свеж
Се проценува:

Куче Роденден Момче Bandana

Преземање на слика, додека вашето домашно милениче носи нашиот роденден куче шамија и poste тоа на социјал

DEN 215.76