• Свеж
HOLPPO Wastebasket Автоматско Ѓубре Може да Индукција Ѓубре Може да Автоматско Интелигентни Сензор за Ѓубре Кујна Бања Ѓубре Контејнер за Складирање Отпад Контејнер (Боја

HOLPPO Wastebasket Автоматско Ѓубре Може да Индукција Ѓубре Може да Автоматско Интелигентни Сензор за Ѓубре

Buyers rating:
DEN 4582.32

Од стока

Ако имате било какви прашања во врска со ова отворено корпата за ѓубре, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор.На водоотпорен дизајн не се плаши од наводнување, и влажна средина, како што се бања и тоалет може да се ракува слободно, така што секој ден е чист и свеж.Анти-притискање уреди со покажувач на технологија, сфаќајќи 0. 3 секунди брзо индукција отворање.Стандардната уреди со покажувач на далечина е 25cm, на прилагодливи уреди со покажувач на далечина е 6-30cm, и тоа може да се отвори без виткање.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Umbra ESMA Отпад, Никел
  • Свеж
Се проценува:

Umbra ESMA Отпад, Никел

Единствена, нередовно во облик на отпад за бања или кујна.Направени од ' рѓаотпорни на никелобложено мес

DEN 958.80