• Свеж
Боби Orr Boston Bruins Autographed Adidas Бела Херои на Хокеј Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови

Боби Orr Boston Bruins Autographed Adidas Бела Херои на Хокеј Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови

Buyers rating:
DEN 19199.76

Од стока

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Боби Orr Boston Bruins Autographed Adidas Бела Херои на Хокеј Автентични Џерси, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Боби Orr сувенири.Boston Bruins сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне