• Свеж
Изолирани Храна Термос & Оброк Сад со Расклопна Лажица (16 мл.) Нерѓосувачки Челик Храна Тегла Топло и Ладно Складирање | Супа, Кафе, Вода, Течности | Херметички, Leakproof П

Изолирани Храна Термос & Оброк Сад со Расклопна Лажица (16 мл.) Нерѓосувачки Челик Храна Тегла Топло и Ладно

Buyers rating:
DEN 2246.40

Од стока

Тоа е причината зошто ние го создал Uniquesto Изолирани Термос, паметен топла и ладна храна контејнер за складирање која помага да се задржи температури далеку повеќе, па може да се пијалак до некои вкусни кафе, имајте топла супа на готовс, или дури и да се обезбеди вашиот мраз, водата е чиста и свежа, без разлика каде на авантура ќе ве однесе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне