• Свеж
Папата е Мотоцикл Tablecloths за Правоаголник 60 x 162-инчен Табела Маска, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа за трпезарија, Кујна, Ретро Браун Весник

Папата е Мотоцикл Tablecloths за Правоаголник 60 x 162-инчен Табела Маска, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа за

Buyers rating:
DEN 1351.20

Од стока

Памук, Лен Ткаенини Материјал. 60" x 162" / 153 x 412 cm.Обичај tablecloths, дигитални и една страна печатење, не е лесно да исчезнат.Светли, живописни боја : изберете ја вашата идеална боја.Натпреварот вашата свадба или на партијата тема.Бидете сигурни да се провери сите нови убави бои, големини и форми.Погоден за кујнската маса, вечерата на маса, кафе на маса, книга биро, влез маси, складирање табела др.Совршен за секој прилики употреба, лица, празници, угостителство, специјални прилики, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, тушеви, пикник и повеќе.Секој дизајн е најубаво изречена во акварел, со традиционални мотиви кои се направени со сликар око за светлина, боја и убави детали.Со слатка мие на акварел, нашите дизајнери донесе некои зачудувачки naturalistic предмети на живот, и, со тоа, обрнувам многу внимание на секој детал и ќе им се обезбеди најдобар квалитет на нашите дизајни.Карактеристики : 1.Памук, Лен Ткаенини Material Custom tablecloths, дигитални и една страна печатење, не е лесно да се fade Bright, жив боја : изберете ја вашата идеална боја.Натпреварот вашата свадба или на партијата тема.Бидете сигурни да се провери сите нови убави бои и големини shapes Suitable за кујнската маса, вечерата на маса, кафе на маса, книга биро, влез маси, складирање табела др.Совршен за секој прилики употреба, лица, празници, угостителство, специјални прилики, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, тушеви, пикник и повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне