• Свеж
Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Buyers rating:
DEN 4251.36

Од стока

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 2.8 Lbs.Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120 V, 25 A.Alto Shaam е водечки провајдер на вистински ОЕМ замена на делови за комерцијални кујната индустрија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92