• Свеж
(2) Polk Аудио DB572 5x7 225 Вати Автомобил/Морски/ATV Звучници+Говорникот

(2) Polk Аудио DB572 5x7 225 Вати Автомобил/Морски/ATV Звучници+Говорникот

Buyers rating:
DEN 2136.00

Од стока

Компатибилен со било кој Bluetooth уреди како i Pad, i Phone, лап-топ компјутери, Андроид телефон, други мобилни телефони, ipod-ови, други Bluetooth MP3 Плеери.Кружен дизајн се вклопува во вашата дланка или во вашиот џеб.Димензии на Единица (инчи) : 3.Материјал : 100% ROHS Силикони & ABS Ова куќиште дизајн обезбедува врвот на линијата квалитет на звукот.Вградениот микрофон овозможува да зборувате преку уредот така можете да остварите и примате телефонски повици hands-free. 90 Ден Парите назад гаранција!.Полнење време : 1-2 Часа.Вклучува Алуминиумска кука да latch тоа на ништо од вашата маица, да куче поводник, а џеб книга, итн.Изградена во напредни говорникот дизајн со рог говорникот единица за зголемување на излезна моќ.Природен звук со подобрен бас одговор.Исклучително силен и моќен, со рачен компактна големина.Контролите За Репродукција - Play, Pause, Прескокнете Напред, Прескокнете Назад, Погласно, Volume Down.Моќ извира покриени од еден ден.Со A2 DP аудио стриминг 40 нога max Bluetooth опсег.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Нарушување : Помалку од 1 %.Автоматски се сеќава и syncs со претходно синхронизираат уреди.Ќе се контролира следната песна, пауза, се игра на популарни апликации како Пандора, Spotify, и други.Совршена за трчање, кампување, планинарење, базен, плажа, туш кабина, спална соба, i Pad/Лаптоп говорник, кујна и многу други апликации.0 со EDR (Enhanced Data Rate).Единица тежина : 0.Солиден и Shockproof!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36