• Свеж
LUOFDCLDDD Вода Допрете Никел Бранеа Ѕид Монтирани Солидна Месинг Бања Мијалник/Када Тапа Led Водопад Spout Миксер Допрете го

LUOFDCLDDD Вода Допрете Никел Бранеа Ѕид Монтирани Солидна Месинг Бања Мијалник/Када Тапа Led Водопад Spout

Buyers rating:
DEN 5784.00

Од стока

[Издржливи и Безбедни Материјали] : Олово-Бесплатно; Месинг Тело и Цинк Легура Рачка; Мулти-Слој Светла Хром Обложување, Водоотпорен и Анти-Корозија; Издржливост и Долговечност; Континуирана за Прочистување Вода Тапа Филтер. [Целосна Ротација Дизајн] : 360-Степен Ротација Обезбедува Одлични Дозвола за Широк Спектар на Потоне Активности за да се Задоволат Вашиот Мулти-Агол Пополни и Измијте Потреби. [Лесен за Употреба] : Екстремни Сигурност, Ruedness И, Издржливост и Лесен-За-Чистење Карактеристики Се Совршени за Било Дома или во Ресторан.Се создаде Природно и Хигиенски Чешми Без Додавање на какви Било Материјали за да се Обезбеди Вода е Секогаш Чист. [Моќна Функција] : Тапа Aerator Можат да Бидат Опремени за да Кујна Тапа, Потоне Тапа, Бања Тапа и Тоалет Тапа,[Едноставна Инсталација] и Одржување. [Добра Услуга] : Ние Ви Ветувам Супериорен Квалитет на Производот и да Ви Обезбеди со Постојана По-Продажбата на Услугата.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас и Ние Ќе Soe Проблемот Совршено.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Hours Type : Бања Туш Faucets Type : Када Faucet Cold/Топла Вода Контрола Тип на : слободен Носителот Двојна Control Size : 201-300 Mm Number на Рачки : Еден Handle Type : Fixed Поддршка Type Surface Третман : Масло Протри[Инсталација Тип] : Ѕид Mounted Vae Core Материјал : Керамички.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне