• Свеж
Perkin - H510 | Дамаск Челик Нож | 9.0 инчи Ловечки Нож со Кожа Обвивка

Perkin - H510 | Дамаск Челик Нож | 9.0 инчи Ловечки Нож со Кожа Обвивка

Buyers rating:
DEN 2376.00

Од стока

Ние Нудиме Замена / Гаранција За Парите Назад.Имаме За Цел Да Се Создаде Нож Кои Ќе Ги Користите И Богатство За Години И Години Да Дојде.Ова со полно танг дизајн е тогаш на врвот на исклучување со Тиркизна се справи само да додадам дека допир класичен вистински чувствуваат за него. **Живот Време ГАРАНЦИЈА : - Ако По Некое Чудо Што не се Среќни Со Оваа Прекрасна Парче На Уметноста, Тогаш Сите Што Треба Да Направите Е да не Контактирате Преку е-Маил Или Телефон И Ние Може да Понуди живот време за Замена Или враќање на Пари во Случај дека Не Сте Задоволни Со Купувањето, ве Молиме Контактирајте со Нас Преку е-Маил Или Телефон И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да го Реши прашањето Во Најраните.Кога ви треба трајни здрав нож што не добиваат ист трајност од делумно танг ова е причината зошто ние се сигурни дека нашите ловечки нож беше полн танг така што навистина се урамнотежен, издржливи, јак, остар жилет сечилото.0 инчи долго. **КЛАСИЧЕН ЗАФАТ - Тиркизна се Справи со мозаик иглички го прави ова повеќе прекрасни рачно изработени нож.Овде, во PERKINS Дамаск челик ловечки нож, Ние Сме Посветени На Остварување на Висок Степен на Сопствени Ножеви.Оваа Скала Е Она Што Ја Одредува Цврстина На Сечилото На Оваа Оценка Значи Дека Ножот Ќе Остане Поостри За Подолго Време.Вистински Дамаск Челик Сечилото Значи Дека Вашиот Дамаск челик Ловечки Нож Ќе Остане Поостри За Подолго Отколку Повеќето Други Ножеви На Пазарот.КОЖА ОБВИВКА Ова Особено Нож, исто Така Доаѓа Со Нашите Висок Степен на Кожа Обвивка Што Спречува Непотребни Движења И го Спречува Намалувања.0 инчи и сечилото е 4.Обезбедува Највисок Степен На Јакост, Издржливост И Сигурност Што Го Сакате Од Сериозни Опстанок Нож Како Што Е Оваа.ОСТАР ЖИЛЕТ СЕЧИЛОТО : - Дамаск челик ловечки Нож Е До 58 Hrc Оценет Со Остар Жилет Челик Сечилото.Над сите должина 9.ЦЕЛОСНА ТАНГ ДИЗАЈН : Ние се сигурни дека нашиот опстанок нож беше Полн танг да се осигура дека ќе имаат оптимална рамнотежа и потпора од ножот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92
Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36