• Свеж
Сојузничките Месинг WP-1-30-ГАЛ Waverly Место 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Unlacquered Месинг

Сојузничките Месинг WP-1-30-ГАЛ Waverly Место 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Unlacquered

Buyers rating:
DEN 7106.88

Од стока

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Декоративни капи монтирани под полица за многу капацитет.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Производи се обезбедени со ограничено траење.Лебдечки полица обезбедува уникатен изглед на било бања или во прав соба.За разлика од другите полици, површината на нашата лебди полица е на чекање под раце, наместо на propped од страна на загради.Ова го прави на полица изгледа како да е подвижна во средината на воздух.Галеријата железнички на оваа полица ќе го задржи вашето објекти, а сигурно и во место.Нашите лебди стаклена полица карактеристики солидна месинг грбови кои достигне до стаклена површина.Полица, исто така, користи цврсти месинг поддржува под задниот раб на чашата за дополнителна сила и поддршка.На Waverly Место Колекција вклучува спирала дизајн во својот хардвер плочи и на матични детали.Домот, издолжени произлегува прелиена со меур се на други истакнати функции во оваа колекција.Оваа колекција вклучува суета врвот и на ѕид-монтирани сапун точење и wall-монтирани гимнастик носителот и сапун јадење носител (гимнастик и јадење е предвидено).Ние, исто така, вклучени безбедност во многу дизајни тука; во прилог на земи бар кој ги исполнува АДА стандарди, постојат, исто така, ѕид-монтирани мирис стап и votive на сопствениците.Колекцијата вклучува голем број на убаво дизајниран стакло и дрво полиците и голем спектар на тоалетна хартија сопствениците, вклучувајќи и повеќе се тркалаат на сопствениците.Бидете сигурни да проверите на воз рек крпа полица и собирање на ѕид-монтирани огледала.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне