• Свеж
Квантна QUS270IV Ултра Магацинот и Висат Бин, 18 Во Должина x 16-1/2 Ширина x 11 Висина, слонова коска, Пакет од 3

Квантна QUS270IV Ултра Магацинот и Висат Бин, 18 Во Должина x 16-1/2 Ширина x 11 Висина, слонова коска, Пакет

Buyers rating:
DEN 623.76

Од стока

Autoclavable до 250°F. Ќе не ' рѓа или ги кородираат.Факултативна јасно пластика прозорецот се зголемува бин капацитет.Може да биде обесен од шини или louvered панели благодарение на моделирани во задните hanglock.Има широк редење помеѓу и против пролизгување заклучување.Опис на производот Ултра магацинот и висат бин е направен од силни и издржливи за вбризгување на пластични пластика.Тоа може да се користи за да го организирате вашиот инвентар.Назад и од страна на костец направете го тоа лесно да се справи.Отпорни на екстремен студ.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92