• Свеж
Broonel USB Ethernet, USB Мрежен Адаптер,LAN Адаптер со Мулти USB 3.0 Порти Компатибилен со HP Спектарот x360 15-df1010na 4K 15.6 InchConvertible Лаптоп

Broonel USB Ethernet, USB Мрежен Адаптер,LAN Адаптер со Мулти USB 3.0 Порти Компатибилен со HP Спектарот x360

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

Природно се прошири на вашиот Тип C порта, центар карактеристики два USB 3.0 портови, SD картичка порта, Micro SD картичка, и Тип-C/женски полнење порта.Престиж дизајн - брусен алуминиум комплименти луксузни метал дизајн на high-end лап-топ компјутери.Plug and play - не бара кој било софтвер, возачите, blutooth, NFC или комплициран процесот на инсталација.Вграден-во пренапонска заштита чува вашите уреди и податоци се безбедни.Супер брз трансфер на податоци брзина : До 5 Gbps податоци брзини нека ви пренос на HD содржината во секунди.Broonel Престиж USB Тип C Центар, изграден со дизајн и utiltiy во умот, тенок & компактен лесен-за-користење прави тоа едноставно да се земе на Broonel Престиж Тип-C USB Хаб со вас каде и да одите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92