• Свеж
Токен Кеси Големата Армија Ранец Медиум, Морнарица, Една Големина

Токен Кеси Големата Армија Ранец Медиум, Морнарица, Една Големина

Buyers rating:
DEN 4608.00

Од стока

Изградена во поместена лаптоп ракав се вклопува до 15" лаптоп.Внатрешни работи мрежа објект divider џебови.Поместена ранец ремени функција Д-прстен додаток куки и половината стабилизатор на рака.Воена spec webbing да прикачите дополнителни надворешни модуларен додатоци. 11x5x18. Изградена во поместена лаптоп ракав се вклопува до 15 инчен лаптоп^Внатрешни работи мрежа објект divider џебови^Поместена ранец ремени функција д-прстен додаток куки и половината стабилизатор рака^Воена spec webbing да прикачите дополнителни надворешни модуларен додатоци^11x5x18.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Victoria ' s Secret РОЗОВА Колегиум Ранец
  • Свеж
Се проценува:

Victoria ' s Secret РОЗОВА Колегиум Ранец

Полиестер обвивка.Издржливи ткаенини, Поместена ремени.Mesh странични џебови за шише за вода.Внатрешни р�

DEN 1655.76