• Свеж
Изолирани Гимнастик Нерѓосувачки Челик 20oz 30 Мл Зуи Вино Iced Чај Првенство Lightyear Патување Кригла Студено на Топло Кафе, Чај Чаша Топла Смешно Патување Чаши Кафе Одгов

Изолирани Гимнастик Нерѓосувачки Челик 20oz 30 Мл Зуи Вино Iced Чај Првенство Lightyear Патување Кригла Студено

Buyers rating:
DEN 718.80

Од стока

[Справи и брод од САД] Високо квалитетни керамички, 100% од Нерѓосувачки Челик Изолирани Гимнастик, голема чаша кригла подарок за кафе tee вода зависници кои ќе го цениме за години.Безбедна за Микробранова печка и машина за миење на садови.Отпорен за куќа и ресторан употреба.Голем, лесно-зафат се справи. [20oz, 30oz големина] Печатење е отпечатена со користење на постојан сублимација процес за да се обезбеди жив.Совршен за на кафе, чај, топла какао, супа, алкохол, па дури и моливи и пенкала.Печатени користење на 3 D печатење технологија која овозможува да се создаде висок квалитет издржливи. [Зачува вашите среќни спомени] убав личен подарок за мајка, татко, син, ќерка, сестра, семејство и пријатели во божиќ ден, роденден, свадба годишнина, нова година, денот на вљубените, ден на мајката, таткото ден, прослава или било какви посебни датум за вас. [High-definition слики] Нашата дизајни се печатени со користење на 3 D печатење технологија која овозможува да се создаде висок квалитет издржливи.Однесувајте се кон себе си или да се даде како подарок за некој посебно. [100% пари гаранција за враќање] Ако имате било каков проблем со нашиот производ, се чувствуваат слободни да не контактирате!Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа на најдобар начин, вашето задоволство е нашето ветување.Изолирани Гимнастик Нерѓосувачки Челик 20oz 30 Мл Смешно Патување Пехари и Чаши За Мажи Жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне