• Свеж
jsmhh Компатибилен со Ford Еверест Отворено Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Автомобил Покритие Дише Паму

jsmhh Компатибилен со Ford Еверест Отворено Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно

Buyers rating:
DEN 607.20

Од стока

Невидливи анти-кражба.Предмет : Погоден за компатибилен со Ford Еверест посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише.Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење, на четири тркала windproof појас, направи облека повеќе блиски, windproof, цврсти, трајни, водоотпорен дизајн, може ефикасно да се справи со дожд и снег времето, за отпушоци од цигари, Огномет, Марс има пламен retardant својства, лесно за чување автомобил покритие.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!.прашува : 1. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга. Брза инсталација.По-продажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Сезона : Четири сезони universal Features : 1. Windproof дизајн. Одразуваат ултравиолетова светлина.8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Ладење и/C Облека, се Справи со AW1A
  • Свеж
Се проценува:

Ладење и/C Облека, се Справи со AW1A

Промоција Ограничување : Не се прифатливи за промоција.Намалувања До : 3 / 8 во.Гориво : Ацетилен.Греење Гл�

DEN 1168.80