• Свеж
NXW Шетач Одбор 2 во 1 Шетач Јава Одбор со Монтажни Седишта Шетач Тркала Возач Универзална Вклопат за Повеќето детски Колички,Rider Шетач Прилог Шетач Јава Одбор за 3-7 Го

NXW Шетач Одбор 2 во 1 Шетач Јава Одбор со Монтажни Седишта Шетач Тркала Возач Универзална Вклопат за Повеќето

Buyers rating:
DEN 1731.12

Од стока

[Прилагодливи Дизајн]универзалната шетач одбор е целосно прилагодливи и опремен со удобни backrest.Две поврзување прачки може да бидат избрани за да се намали или да се прошири растојание според различни шетач на табови.Максималното растојание е околу 13 инчи, а врската е стабилна. [Лесен и Брз]2-во-1 универзална шетач одбор донесува напредни методи на конекција, кои може да бидат флексибилно користи со различни модели на колички во рок од неколку секунди.И конекцијата е лесен, безбеден и стабилен. [Здрав и Сигурен]педалот има не се лизга дизајн и седиштето има трајни перница.Нашите повеќето напредни шетач јава одбор може безбедно сместување на деца помлади од 55 килограми!Тоа може да се прилагодат на раст на малите деца.Секој може да ужива удобно возење, бидејќи секое тркало е многу стабилна. [Двојна Намена]Со цел да се задоволат различните потреби, на нашата шетач одбор додатоци се специјално дизајнирани за да ги задоволат нивните секој каприц!Седиштето е монтажни и може лесно да се затвори и да се отвори, па деца може да се избере седи или стои позиција тие сакаат да се прошетаат. [Лесен за Употреба]Дали ќе се работи на errands или да уживате leisurely прошетка, нашиот шетач вокер може да се залепи зад вашиот шетач, па можете да ги преземат вашиот постарите деца да се игра заедно!Тие ќе сакаат да имаат свои седишта.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне