• Свеж
Torrey W-Label-40L WiFi Цена Компјутери Скала со Етикета Печатач

Torrey W-Label-40L WiFi Цена Компјутери Скала со Етикета Печатач

Buyers rating:
DEN 18456.00

Од стока

Капацитет : 40 кг x 0.01 lbs.Сертификација : NTEP, Правните За Трговија CC# 16-107. PLU Меморија : 500 PLU е.Максимална Tare : 40 lbs (Tare со Одземање).Послужавник Големина : 15.125" x 11.75".Torrey W-Label-40 L, 40 lb x .01 lb Цена Компјутери Скала со Wi-Fi и Топлинска Етикета Печатач W-Етикета Заменува Torrey LSQ-40 L За најдобра технологија во вага, не гледам подалеку од Tor Rey W-LABEL40 L 40 lb.Wi-Fi цена компјутери скала со топлинска етикета печатач!Со користење на безжична конекција, можете брзо ажурирање на цените и информации за производот преку вашиот КОМПЈУТЕР, I-phone, или I-Pad.Wi-Fi мрежата, исто така ви овозможува да се поврзете до 100 W-Етикета скали низ разни сектори со цел да се управуваат и ажурирање на цените од една точка.Оваа скала, исто така, обезбедува побрзо трансакции со чување на 500 PLU е.Благодарение на отстранлив шалче, можете да ги прилагодите тоновите на копчињата на скала за да јасно етикета вашиот најпопуларните предмети за додаде ефикасност.Персонализирајте го вашиот бизнис име, опис на производот, датум, и бар кодови, додека, исто така, обезбедување на производот реклама за дополнително зголемување на вашата продажба.Како крајната тежина на машина, оваа скала го обезбедува точни мерења за објекти до 40 lb.На трајни производи од не 'рѓосувачки челик мерење плоча мерки 15" x 12" обезбедување на доволно простор за широк спектар на производи како зеленчук, овошје, месо, и бонбони.За дополнителна погодност скала вклучува 1 тек на термичка хартија и 1 тек на етикети.Оваа Wi-Fi етикета печатење скала ќе се зголеми ефикасноста на вашиот касапење, супермаркет, бонбони продавница, пекарница, или ресторан, кои за возврат ќе ја зголемат продажбата и на крајот профит.Максималната Цена/lb : $ 999.99 Максимална Вкупната Цена : $ 9999.99 Оперативни Tempurature : 14º F за да 104º F, -10º C до 40º C Нето Тежина : 27.7 lbs Испорака Тежина : 36.8 lbs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне