• Свеж
Тројно Gifffted Ла Mejor Abuela Кафе Кригла во шпански, Латино Најдобри Бабата во Светот Подароци, Regalo Dia de las Madres, Мајки Ден, Чаша за Abuelita, Navidad, Роденден и Божиќ Taza Abuelos

Тројно Gifffted Ла Mejor Abuela Кафе Кригла во шпански, Латино Најдобри Бабата во Светот Подароци, Regalo Dia

Buyers rating:
DEN 402.48

Од стока

Убави чаши кафе со висок квалитет за печатење на двете страни, испратени во шарени дизајниран подарок кутија.Кригла капацитет е 13 Унца (380 ml).Gifffted бабата кригла е голема бабата подароци, баби и дедовци годишнината подароци, баби и дедовци ден подароци.Нашите дизајн е исто така добра за нов бабата подароци, прв пат бабата, промовирани бабата, бременоста и се открие, па нека нови бабата уживаат во нивната утро кафе со нашата неверојатна кригла.Gifffted дизајн е за сите годината, најдобар бабата чаши се совршен избор за роденден и годишнината подароци за бабата, денот на Вљубените подароци или Божиќни подароци за баби и дедовци.Секој Gifffted производ оди преку широк спектар на тестови за да се осигури безбедност на производите на задоволство на потрошувачите, машина за миење садови безбедно.Кригла е совршен подарок за вашите баба роденден, промоција, Божиќ, годишнина, само да се каже "Благодарам" или за бременост најава.Кригла доаѓа со персоналните 13cm x 11.5 cm x 10.5 см кутија, да се направи совршен подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне