• Свеж
Daksten Оригинални Snapback Шапка Педесет Американски Држави, Волна Мешавина Висок Профил Капа

Daksten Оригинални Snapback Шапка Педесет Американски Држави, Волна Мешавина Висок Профил Капа

Buyers rating:
DEN 407.28

Од стока

Велур,Акрилик,Волна.Предвремени затворање.Велур како заврши писма направени со висока густина, висок квалитет влакна изработка на бои, енергична и долготрајна.Премиум мешавина од волна-мешавина, 80% акрил 20% волна, оригинални snapback од нашата луксузна колекција.Висок профил, структурирана, прилагодливи snapback одговара на повеќето возрасни удобно.Не го видите вашиот град, тим, име или комбинации на бои?Одберете прилагодено шапка и да го персонализирате вашиот капа. 30 дена ризик задоволство да се гарантира.Кориснички премиум волна мешавина (80% акрил 20% волна) висок профил, шест панели, и рамно стакло snapback.Писма направени со висок квалитет vibranta и долготрајни велур како влакна.Луксузен изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

e4Hats.com Бабата Везени Изми Капа
  • Свеж
Се проценува:

e4Hats.com Бабата Везени Изми Капа

100% Памук.Тока затворање.Рака Мие Само.Направен од 100% памук.Една големина одговара на повеќето со прилаг�

DEN 551.76
FATRON Прилагодливи Bouffant Капи
  • Свеж
Се проценува:

FATRON Прилагодливи Bouffant Капи

100% Памук 100% памучна ткаенина,кожапријателски,дише и удобен за целодневно носење.Бои : Многу бои се предв

DEN 311.76