• Свеж
Клер де Lune Dimple Висока Врвот Дланка Мојсеј Кошница (Крим)

Клер де Lune Dimple Висока Врвот Дланка Мојсеј Кошница (Крим)

Buyers rating:
DEN 7200.00

Од стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Супер удобно на вашето бебе, без многу важничене и врева.Направена од квалитетот на дланка лист. 100% памук ткаенини дека е супер меки и создава удобна дише спиење простор за вашето бебе.Погоден од раѓање до максимална тежина од 9 kg (или додека бебето почнува да превртам, се повлече нагоре или седат unaided).Димензии : 80 x 35 x 35 см.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне