• Свеж
YUMAN Снегулка Светла Градина Светла Отворено String Светла Ноќ Светлата Соларни Самовила Светла Пејзаж Светла Отворено Погодна за Декорација Свадба Банкети Courtyards Гра?

YUMAN Снегулка Светла Градина Светла Отворено String Светла Ноќ Светлата Соларни Самовила Светла Пејзаж Светла

Buyers rating:
DEN 1353.60

Од стока

Овие соларни светилки задолжен во текот на денот и емитуваат чуваат светлина кога станува темно, правење на вашиот соларни светилки еколошки пријателски и лесен за употреба.Smart прекинувач : сензор switch, различен од традиционалните прирачник прекинувач, нашата светла ќе светне кога станува темно, правење на вашиот двор изгледа повеќе напредни.Се користи за декорација на ходниците, градини, балкони, courtyards, тревници, огради, тремови, покриви, Божиќ, свадби, празници, партии, ноќта партии, роденден партии, барови, ресторани, спални соби, фази, итн. Сите наши производи се рачно мери и имаат прирачник за разлика од 1-3cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне